• Свеж
Излет кутија, Микробранова печка Двоен Слој Ручек Кутија 1200ml Дрвени Чувство Салата Бенто Кутија BPA Free Преносни Сад Кутија (Боја : Црна)

Излет кутија, Микробранова печка Двоен Слој Ручек Кутија 1200ml Дрвени Чувство Салата Бенто Кутија BPA Free Преносни Сад Кутија (Боја

Rating 
DEN 828.24

Од стока
Во магацинот

Оваа бенто кутија може да се користи, запечатени и ќе не дамка, за да се спречи било мирис во вашата торба.Бидете мирни и да уживате во вашиот ручек!Контрола на вашиот служат големината и направете ја вашата посебен режим на исхрана едноставно како е можно.Направени од високо-квалитетни материјали, сосема нетоксичен и безопасно да се обезбеди вашето здравје.Голем капацитет ручек кутија може да се одржи доволно храна за да се обезбеди доволно енергија за вашиот ден.Решавање на ручек проблеми за себе, нашите бенто кутија ви помага да заштедите време и пари за јадење.Без разлика дали сте ученик во училиштето, канцеларијата на работниците, пикник со пријателите, можете да се подготват вкусна и свежа храна, и да ги однесе насекаде.Опис : Име на Производ : Ручек Box Colour : Бела/Розова/Black Material : PP+PS+PECapacity : 1200ml Package Вклучува : 1 * Ручек Box1 * Spoon1 * Chopsticksnote - Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика - Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка При користење на микробранова печка,треба да се отстрани капакот и замрзнување.Се препорачува да се загрее на храна со средна топлина за три минути (премногу долго ќе предизвика ручек кутија да се деформира)- Не се погодни за течна храна.

Детални спецификации

Додатоци на производи