• Свеж
Прецизност Бренд 47933 - HD56H Бенд Црево Стегач Нерѓосувачки Челик 3-1/16 4 Бенд Дијаметар

Прецизност Бренд 47933 - HD56H Бенд Црево Стегач Нерѓосувачки Челик 3-1/16 4 Бенд Дијаметар

Rating 
DEN 2114.64

Од стока
Во магацинот

Менгеме тип : Бенд Црево Стегач.Максимален дијаметар : 4 во.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Ширина : 9/16 во.Заврши/слој : Обична.Спецификација : Менгеме тип : Бенд Црево Clamp Maximum дијаметар : 4 in Material : Нерѓосувачки Steel Width : 9/16 in Finish/слој : Plain Height : 0.022 in Band дијаметар : 3-1/16 4 in Package количина : 10 Minimum дијаметар : 3-1/16 во.

Детални спецификации

Додатоци на производи