• Свеж
#130 Cass Michaels - 1953 Година Bowman Боја Безбол Картички (Ѕвезда) Оценување на EX+ - Бејзбол Slabbed Дебитант Картички

130 Cass Michaels - 1953 Година Bowman Боја Безбол Картички (Ѕвезда) Оценување на EX+ - Бејзбол Slabbed Дебитант Картички

Rating 
DEN 1343.76

Од стока
Во магацинот

Категорија; Бејзбол Slabbed Дебитант Картички. #130 Cass Michaels - 1953 Година Bowman Боја Безбол Картички Категоризирани Одделение : EX+ Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Cass Michaels сувенири.Ул.Луис Browns сувенири.

Детални спецификации

Додатоци на производи