• Свеж
1987 Donruss #458 Андре Dawson Монтреал Expos MLB Бејзбол Картичка NM-MT

1987 Donruss 458 Андре Dawson Монтреал Expos MLB Бејзбол Картичка NM-MT

Rating 
DEN 23.76

Од стока
Во магацинот

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Монтреал Expos.Андре Dawson.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Картичка Налози се во комбинација!. 1987 Donruss #458 Андре Dawson Монтреал Expos MLB Бејзбол Картичка NM-MT.

Детални спецификации

Додатоци на производи