• Свеж
Зебра MC32N0-RL3SAHEIA MC3200 Безжичен Мобилен Компјутер Ротирачки Главата MC32N0 Андроид 80211abgn 1D Ласерска

Зебра MC32N0-RL3SAHEIA MC3200 Безжичен Мобилен Компјутер Ротирачки Главата MC32N0 Андроид 80211abgn 1D Ласерска

Rating 
DEN 3647.76

Од стока
Во магацинот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Зебра.MC32 N0-RL3 SAHEIA.MC3200 Безжичен Мобилен Компјутер Ротирачки Главата MC32 N0 Андроид 80211abgn 1 D Ласер.

Детални спецификации

Додатоци на производи