• Свеж
Партија Сини Балони,50pack најголемиот Дел Pearlized Природен Латекс Балони 12 инчен,Хелиумов Гас или Воздух, Надуени Природен Латекс Круг Балони за Партиите Годишнината Т

Партија Сини Балони,50pack најголемиот Дел Pearlized Природен Латекс Балони 12 инчен,Хелиумов Гас или Воздух, Надуени Природен Латекс

Rating 
DEN 160.56

Од стока
Во магацинот

SAFE Удари до 12 инчи голема, преку уста, воздушна пумпа или хелиум.Предупредување : Боја на црна балони ќе биде одредена разлика пред и по балони е оптоварен.Ве молиме не преполнување на балон и да се избегне изгореници или се прегрее.Балони се погодни за деца над 8 години.Балони може да се користи за партиите како внатрешен или надворешни активности, балон сводови и гарланд одлуки, роденден партии, годишнини, свадби, диплома партија, ноќта на Вештерките и други партии.Пакет Сет : 50 КОМПЈУТЕРИ Солидна боја балони, 12 Инчен Потсетник: A. Латекс надуени балони со хелиум може да плови за околу 10 часа, па ве молиме да се надува балони на истиот ден.Б.Поради здравствени и безбедносни причини, ние препорачуваме да користите пумпа да се надува балон.В.По латекс балони сместени во воздухот за период од време, на површина ќе се оксидира и ќе ја изгуби својот сјај.Ова е нормален феномен не квалитет проблем.Г.Кога inflating балон, ве молиме контрола во рок од 12 инчи, текот на инфлацијата може да се распрснувале.

Детални спецификации

Додатоци на производи