• Свеж
Усна Терапија Lip Balm Цевка За поздрав изглед на усните Напредни Исцелување Крем За Сува Уста, 0.35 оз По Пак, (Пакување од 4)

Усна Терапија Lip Balm Цевка За поздрав изглед на усните Напредни Исцелување Крем За Сува Уста, 0.35 оз По Пак, (Пакување од 4)

Rating 
DEN 169.68

Од стока
Во магацинот

Им даде на вашите усни дополнителна грижа и внимание и со Усна Терапија Напредна Формула.ПОЗДРАВ ИЗГЛЕД на УСНИТЕ : Вазелин Усна Терапија Lip Balm веднаш омекнува и смирува суви усни за поздрав изглед на усните.Промовира мека и здрава усни Обезбедува долготрајна влажност Направени во САД Обезбедување поради заштита на вашите усни со оваа усна терапија може да помогне да се спречи тешка пукнатини или chaps во зима.ВЛАГА ЗАКЛУЧУВАЊЕ : Брави во влага и помага да се ослободат досадна, испукани и суви усни, па усни да се чувствуваат подобро со текот на времето.Тоа може да се печат во влага за значително подолг временски период.Работиме со Директна Помош, ние обезбеди дерматолошки нега на кожата, Желе и медицински потрошен материјал за луѓето погодени од сиромаштија.ВО движење : Ова lip balm е голема за да се овозможи заштита од сувост предизвикани од временските услови, па можете да бидете сигурни дека вашите усни се подготвени да се соочат со отворено.Ова усна грижа промовира мекост, мазност и привремено ублажува подсечен усни од штетни топлина, сонце, или windy, студена средина.Нашата Усна Терапија Lip Balm Цевка бродови со брза испорака да ги направиме нашите клиенти среќни, бидејќи задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет.

Детални спецификации

Додатоци на производи