• Свеж
Виткање Багаж Рек Виткање Багаж Рек Професионални Хотел Куфер Носител на Патна Торба Дрвени Гостинската Соба 2 Слој Складирање Рек Мебел Слетување Полица Бања Зак?

Виткање Багаж Рек Виткање Багаж Рек Професионални Хотел Куфер Носител на Патна Торба Дрвени Гостинската Соба 2 Слој Складирање Рек

Rating 
DEN 235.68

Од стока
Во магацинот

★ Применливи Место : Мулти-функционални багаж багажник, погоден за хотели, кафулиња, канцеларија згради, јавните институции, слободно домови, спални соби, чести патници и за бизнис патници, итн. ❤ На багаж рек како ова е, се разбира, исто така, мора да се има за хотели кои сакаат да обезбеди максимум утеха на нивните guests Brand : GDXLJMaterial : Цврсти wood Size : 60*50*60см (Видете слика 2)Стил : European Application : хотели, кафулиња, канцеларија згради, јавните институции, слободно домови, спални, Тераса, веднаш до креветот, чести патници и за бизнис патници, итн❤ Куфер Стојат (Продажба точка)- Опуштено пакување дома или на пат - Идеален за хотели, мотели и празник апартмани - Трајни и прилагодливи ремени - Огради за компактен складирање❤ Забелешка : Производ големина е сличен, постојат 1-2cm грешка, предмет на вистинската големинапроизвод само вклучува багаж решетката и да не се вклучат и други производи прикажани на багаж решетката. ★ Продажба точка : Виткање багаж рек - лесни за чување и транспорт на,Наместо да се наведнуваат надолу одново и одново, можете да ја користите оваа застане за да погодно пристапите до вашите кеси. ★ Топло Совети : Ако примите несоодветни или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, се Продаваат директно од производителот,Поддршка на повеќе набавки.

Детални спецификации

Додатоци на производи