• Свеж
Beaupretty 4Pcs Стап сладолед Сунѓерот Бања Пешкир Бања Сунѓерот за Деца со Користење на

Beaupretty 4Pcs Стап сладолед Сунѓерот Бања Пешкир Бања Сунѓерот за Деца со Користење на

Rating 
DEN 354.96

Од стока
Во магацинот

Совршен за дома бања користење.Description This тело чистење на сунѓер е направен од премиум материјал и дизајниран, високо-квалитетни и трајни производи за долго време се користи.- Таа има едноставна и еластична дизајн, кој е може да се користи за бебето или возрасни.Пакет Including4 x сунѓери за капење.- Со парична казна изработка и премиум материјалот, може да се користи за долго време.Карактеристики - Боја : Случајни боја.Бања сунѓер е направен од високо-квалитетни материјали и е безбеден за вашите детето кожата.- Направени од високо-квалитетни материјали, комфорни и издржливи, и може да се користи за долго време.И со прекрасна сладолед во облик на дизајн, ти деца ќе го сакам многу.- Материјал : и сунѓер.- Чисти порите, exfoliates, и се чувствува деликатна, да ви даде прекрасна капење искуство.

Детални спецификации

Додатоци на производи