• Свеж
WUDIAN Сунѓер со Долга Рачка за Туш Exfoliating Luffa Бања Сунѓерот за Тело & Назад Долниот дел на Нозете Бања Туш Мрежа Нето

WUDIAN Сунѓер со Долга Рачка за Туш Exfoliating Luffa Бања Сунѓерот за Тело & Назад Долниот дел на Нозете Бања Туш Мрежа Нето

Rating 
DEN 660.00

Од стока
Во магацинот

Удобен и практичен, мека и не ја иритираат.- Совршен за израмнување на рабовите на сурова кожа области како што се на нозе и колена.5 cm; 330 Grams Description Create со мека мрежа loofah четка спа искуство дома.Ви овозможува да нежно чистење оние тешко да се постигне места кога во туш или када.Таа е погодна за сите возрасни групи, совршен подарок и одличен избор за патувања, тоа е, исто така, не е лесно да се fällt нагоре, лесно да се исуши, удобно и лесно по бања или туш.Пакет including3 x Бања Сунѓерот Четка Долга Рачка loofah туш чистење за миење на телото назад столче мрежа за мажи жени.Употребата со вашиот омилен гел, тело измијте или шампон.- Со продолжена рачка ќе се тешко да се постигне места, како на грбот и горниот дел на градите, нозете со леснотија.Нежно loosens и лифтови soiling од чувствителна кожа, подобрување на циркулацијата на крвта и здравјето на кожата.Функција - Материјал : Сунѓерот и дрвена рачка.Кабелот јамка прилог на тоалет четка рачка е во прилог да е доволно голема за да се стави на зглобовите, како и да се менува без проблеми, да се спречи ви падне на четка во туш.Големина : 43 x 12cm.Бренд : WUDIANColour : 1 #Пакет Димензии : 439 x 12.- Големина : 43 x 12cm Contains солидна, корисна мрежа loofah за exfoliating Пакет Дека мртвите клетки на кожата Лесно ги отстранува, за повеќе јасност и здравјето на кожата.На продолжена рачка помага напор чисти тешко да се постигне места, како што се грбот и нозете.

Детални спецификации

Додатоци на производи