• Свеж
INLIFE Бања Мебел во Собата Бела и Sonoma Дабови Иверица 31.5 x 15.2 x 18.1

INLIFE Бања Мебел во Собата Бела и Sonoma Дабови Иверица 31.5 x 15.2 x 18.1

Rating 
DEN 580.80

Од стока
Во магацинот

6" (W x D x H)Собранието е потребно : Yes Delivery содржи : 1 x Потоне cabinet1 x Изградена-во basin1 x Огледало.Мијалникот кабинет е направен на одборот, што го прави здрав и стабилен.Овој стилски бања мебел во собата, која се состои од потоне кабинет, вграден во сливот, како и огледалото, е совршен натпревар за вашата бања или бања со впечатлива, уреден изглед.Потоне кабинет : Боја : Бела и sonoma oak Material : Chipboard Overall димензии : 31.Кабинетот има оддел 1 и 2 врати, нуди доволно простор за чување на предмети.Ве молиме забелешка : допрете го и исцедете не се вклучени во испораката.Изработени од керамика, слив не само што може да послужи како еден сад за секојдневна употреба, но, исто така, како украс во вашиот простор за живеење.Овој стилски бања мебел во собата, која се состои од потоне кабинет, вграден во сливот, како и огледалото, е совршен натпревар за вашата бања или бања со впечатлива, уреден изглед.1" (W x D x H)Вграден во басенот : Боја : White Material : Ceramic Overall димензии : 31.3" (L x W x H)Керамички работ дебелина : 1.Кабинетот има оддел 1 и 2 врати, нуди доволно простор за чување на предмети.Својот стаклен површината себе носи модерен, но елегантен дизајн.Дополнително, овој сет е лесно да се чистат со влажна крпа.Тоа се вклопува совршено под мијалникот и ги прави бања складирање доста удобен.6"Мозоци дупка со дијаметар : 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи