• Свеж
yotijay Рацете Слободни Фен Рек Складирање Рек Организатор Ѕид Монтирани Удар-Слободен Виси Додатоци Само Лепило Удар Фен Носителот - Сина

yotijay Рацете Слободни Фен Рек Складирање Рек Организатор Ѕид Монтирани Удар-Слободен Виси Додатоци Само Лепило Удар Фен Носителот

Rating 
DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Факултетот за складирање може да се сместат голем број на материјали.Ноктите за слободни, вежба-бесплатна и лесна паста, лесен за инсталација и лесен за употреба.На дното на мозоци дизајн не е склон да и лесно да се чисти.Направени од високо-квалитетни pp материјал, издржлив.Погоден за тоалет, бања, перална, итн.Опис : - Направени од високо-квалитетни pp материјал, издржлив. - Факултетот за складирање може да се сместат голем број на материјали. - Нокти-бесплатно, вежба-бесплатна и лесна паста, лесен за инсталација и лесен за употреба. - На дното на мозоци дизајн не е склон да и лесно да се чисти. - Погоден за тоалет, бања, перална, итн.Спецификација : - Тип : Бања Организатор - Материјал : Полипропилен - Монтажа : Hanging Size Табела : 25x8.5cm/9.84x3.35inch Package Вклучува : 1 Парче Складирање Рек + 1 Парче Ѕид Paste Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Детални спецификации

Додатоци на производи