• Свеж
Светлината Луксузни Железо Уметност Козметички Носителот на Маската Парфем Кармин Складирање Кутија Десктоп Облекување Маса Бања за Нега на Кожата Рек Складирањ?

Светлината Луксузни Железо Уметност Козметички Носителот на Маската Парфем Кармин Складирање Кутија Десктоп Облекување Маса Бања

Rating 
DEN 2780.16

Од стока
Во магацинот

Ние ќе ви помогне да се справи со тоа. Материјал : целокупната рамка е направен од ковано железо, на дебел материјал и мазни рабови ќе не боли вашите раце. Ве молиме потврдете го боја пред купување.Име на производ : Три-слој козметички складирање rack Product материјал : ковано iron Product боја : 3 бои, ве молиме погледнете на производот слика за understanding Applicable сценарија : облекување маса, кревет маса, студија соба, спална соба, бања, плакар, кујна, канцеларија, workbench, полица, било десктоп, итн. Изглед : Шупливи дизајн наоколу, едноставен изглед, lifelike пеперутка декорација, магнет адсорпција, можат да бидат поставени по желба. Мултифункционален простор : Тоа може да биде ставен на облекување маса, desktop, дневна соба, купатило и на други места. Големина на : 7. Добредојде на сите да ги споделат и повратни информации, ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги. Не користите хард чистење алатки за чистење на производот, така што нема да гребење на површината на производот. Поради разликата на светлината и снимање агол, не може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере. Најдобра услуга на клиентите : Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме испратете ни e-mail и контактирајте со нас.

Детални спецификации

Додатоци на производи