• Свеж
Бања Килими Бања Душеци Поставува Симпатична Борба против Боксер Смешно Golden Retriever се Носат Слушалки за Слушање Музика Супер Абсорбента Тепих Не се Лизга Мека Кадиф

Бања Килими Бања Душеци Поставува Симпатична Борба против Боксер Смешно Golden Retriever се Носат Слушалки за Слушање Музика Супер

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Материјал : Микрофибер (Пред) +Не се Лизга Точка Гума (Назад)Поглезите Вашите Нозе : Ова луксузно домаќинство мат е направена од илјадници микрофибер, мека и удобност, и заштитува вашите нозе од студот подот.Без разлика дали тоа е Роденден, Housewarming, Свадба или на Денот на Независноста, Карневал, денот на Благодарноста, Божиќ, Татко 's Day, таа е топла и внимателен подарок.Wamr Совети : -дозволете мало грешки поради прирачник за мерење.Симпатична Миленичиња Мат : Во прилог да се користи како тоалет мат, можете исто така да користите пријатна и мека мат како симпатична миленичиња мат.ЛЕСНО е ГРИЖА - Трајни бања душеци се толку лесно да се одржи како што е да се ужива.Тоа не само што може да нула дамки од вода и прашина за домашни миленици' шепи, но исто така обезбеди добро место за домашни миленици да се игра и да се борат.НЕ се ЛИЗГА & ИЗДРЖЛИВИ - Исклучителна мултифункционален вратата мат со не се лизга гумени се става на сува подот, додека се уште силно се одржи душеци цврсто на место за безбедност и спречува лизгање или лизгање до одреден степен.УДОБНО & ЛУКСУЗЕН - Премија кадифен doormat обезбедува одлична удобност за вашите нозе.Уживајте во оваа чувство веднаш со нас.Ако имате било какви прашања или прашања по добивањето тоа, можете да не контактирате во било кое време.

Детални спецификации

Додатоци на производи