• Свеж
MuswannaA Бања Килими Бања Душеци Поставува Среќен Велигден Јајца Симпатична Кафени Bunny Камион Ретро Дрво Жито Лист Граница Супер Абсорбента Тепих Не се Лизга Мека Кад?

MuswannaA Бања Килими Бања Душеци Поставува Среќен Велигден Јајца Симпатична Кафени Bunny Камион Ретро Дрво Жито Лист Граница Супер

Rating 
DEN 1591.20

Од стока
Во магацинот

ЕКСТРА АБСОРБЕНТА - Луксузни мек тепих може брзо и ефикасно се апсорбираат вода за да ги задржи нозете се исуши и да се заштити вашите нозе од студ подови, да ги задржи тивка и пријатна до најголема мера, додадете сјај на вашиот простор.УДОБНО & ЛУКСУЗЕН - Премија кадифен doormat обезбедува одлична удобност за вашите нозе.Луксузна мека на допир започнува кога вашите нозе ја напушти туш или када.Уживајте во оваа чувство веднаш со нас.НЕ се ЛИЗГА & ИЗДРЖЛИВИ - Исклучителна мултифункционален вратата мат со не се лизга гумени се става на сува подот, додека се уште силно се одржи душеци цврсто на место за безбедност и спречува лизгање или лизгање до одреден степен.ОКО-ФАЌАЊЕ на ОРКЕСТАРОТ - смелите поп и живописни бои, модели на дополнуваат било елемент во вашиот простор, додавајќи завршувањето на допир и бесконечна шарм, подобрување на вашиот личен вкус и почетниот квалитет.ЛЕСНО е ГРИЖА - Трајни бања душеци се толку лесно да се одржи како што е да се ужива.Само чисти со рачен правосмукалка или тресете тоа на отворено.Машина за миење со ладна вода по долгорочна употреба.Не кајгана.

Детални спецификации

Додатоци на производи