• Свеж
DiaNoche Ткаени Област Килими, Кујна Душеци, Бања Душеци од страна на Марк W Водни Рефлексии Големи 4x6 Ft

DiaNoche Ткаени Област Килими, Кујна Душеци, Бања Душеци од страна на Марк W Водни Рефлексии Големи 4x6 Ft

Rating 
DEN 3871.92

Од стока
Во магацинот

Поништуваат.Направен во САД и се Увезени.Обично бродови во 2-3 дена.Произведено ВО САД од почеток до крај, со висок степен на полиестер влакна, вткаена во chevron шема.Машина за миење топло и суво на ниска топлина.Боја Сублимација печатење се придржува на мастило на материјал за долг живот и издржливост.Направени да нарачате.Dia Noche Дизајни работи со уметници од целиот свет да се донесе единствен, уметничките производи да ги красат сите аспекти на вашиот дом.Завршница на вашата спална соба или простор за живеење со ткаени област килим со chevron шема ткаат од Dia Noche Дизајни.Последниот вистински акцент во вашиот дом кој навистина врски соба заедно.Можеби неговата суптилна килим за вашиот влез начин или кујна, или уметнички разговор парче во вашата дневна област, вашиот декоративни кат уметност ќе продолжи да ги заслепуваат за многу години.Направен во САД!!секој купување поддржува уметник кој ја создал сликата. 1/4 инчи дебела.Секој килим е машина loomed, се мијат и пред-shrunk, печатени, тогаш hemmed на рабовите.Миење на топла вода и Ry на ниска топлина.Боја сублимација печатење се придржува на мастило на материјал за долг живот и издржливост.

Детални спецификации

Додатоци на производи