• Свеж
YOUANG FX-820 2.4 G 2CH СУ-35 Едрилица Wingspan ЕП за Далечинска Контрола на Авиони RTF Авиони Летало, Мали Авиони Погодна за Возрасни

YOUANG FX-820 2.4 G 2CH СУ-35 Едрилица Wingspan ЕП за Далечинска Контрола на Авиони RTF Авиони Летало, Мали Авиони Погодна за Возрасни

Rating 
DEN 1501.92

Од стока
Во магацинот

Може да се даде како подарок за вашите пријатели, тоа ќе биде голем подарок. [СУ-35 Авиони Модел] : имитира класичните борец СУ-35, со мал и надмоќно изглед, можете да лета лесно, дури и ако никогаш не полета модел пред.74 in Gift кутија package There може да биде одредено отстапување се должи на рачно мерење.Спецификации : Мали димензии и мала тежина дизајн.3 in Height : 95mm / 3.Внимателно да го прочитате упатството пред секоја употреба, ако сте почетник, препорачливо е да биде помогната од страна на искусен возрасни. [Квалитетен Материјал] : со Користење на супер силен ЕП специјална пена материјал, авионот е флексибилен и да се отпорни да падне.Опис : Спецификации : Име : РК Airplane Model : FX-820 Color : Жолта/Сина/Red/Camouflage Material : Трајни EPPRemote контролор : 2.Завршени се собраа Подготвени да летаат во собата.Со супер тешка ЕП специјална пена материјал, авионот е флексибилен и да се отпорни да падне.4 in Length : 365mm / 14.Пакет се Вклучени : 1 * РК Airplane1 * Далечински Controller1 * Пар на Propeller1 * Пена glue1 * USB Charger1 * англиски Manual Notes : Ова RC модел не е играчка и не е погодна за деца под 14 години, чувајте ја подалеку од деца.Ако сте почетник, препорачливо е искусен возрасни помош.Моќен мотор му овозможува на моделот да ги тргнеме лесно од земјата.4 G 2 CHFlying време : околу 12-15min Charging време : околу 30-40min Airplane батерија : 3. [Белешки] : Ова далечинска контрола модел не е играчка, тоа не е погодна за деца под 14-годишна возраст, ве молиме чувајте ја подалеку од деца.

Детални спецификации

Додатоци на производи