• Свеж
DERCLIVE Раѓа Кукла Колекции Lifelike Новороденче Кукли Колекции за Нега Пракса Бебе Крпа Продавница Наставата Photography(18inch)

DERCLIVE Раѓа Кукла Колекции Lifelike Новороденче Кукли Колекции за Нега Пракса Бебе Крпа Продавница Наставата Photography(18inch)

Rating 
DEN 998.40

Од стока
Во магацинот

Уметникот се надева дека оваа lifelike играчка може да донесе повеќе компанија и среќа за секое дете.Не е подарок за децата, но исто така корисно во медицинска пракса, бебе крпа продавница, настава, фотографија и сл.Се користи за да се продаде unpainted празно кукла колекции наместо да се заврши кукли.Меки силиконски глава, меки екстремитети, реалниот допир и lifelike fellings.Различни уметници ќе направат бебиња со различни настапи, многу интересна DIY занаети.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Newborn Item Тип : Reborn Кукла Kit Material : Silicone18 инчен крпа тело со 3/4 делови од телото Пакет Including Package List1 x Head2 x Hands2 x Foots1 x Крпа Body5 x Кабел Вратоврска.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand Newborn
Item Type:
Reborn Doll Kit
Material:
Silicone
18 inch cloth body with 3/4 body parts :
  :

Додатоци на производи