• Свеж
2.4 G Електрични РК Ајкула Играчка - Ајкула Која Може да Спреј Вода,Симулација Ајкула Играчки во Када, Базен Бања, Голема Brithday Подарок за Момчиња и Девојчиња (Злато)

2.4 G Електрични РК Ајкула Играчка - Ајкула Која Може да Спреј Вода,Симулација Ајкула Играчки во Када, Базен Бања, Голема Brithday

Rating 
DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Ајкула може да плива 20 минути за целосно наполнетата батерија (која трае 60 минути).Откако спарени, радио-контролиран ајкули мора да се спушти во водата, за да работат.4 G на Електрична Симулација на РК Ајкула Играчка Далечински Управувач Животни Роботи Када Када, Базен Ајкули Играчки Опис : Материјал : АБС Боја : црна, златна, сина (изборен) Големина : 38*14*9.7 V 500m Ah (вклучени) време на Полнење : околу 60 минути на животниот век на Батеријата : во врска со 20 минути за Далечинска контрола на далечина : за 40 метри Оддалечена контрола на батерија : AAA "1.Голема како подарок за децата да се донесе многу забава.Далечинскиот управувач растојание е околу 40 метри, и Bluetooth пар може само да плива во вода, со функција на напред/назад, свртете лево/десно, променлива брзина на контрола на специфични и суптилни движење на кит.Кога ги спарувате, да ги задржи на ајкула како блиску до далечинскиот што е можно.

Детални спецификации

Додатоци на производи