• Свеж
Бања Туш Мат Не Се Лизга Бања Спа Природно Дрво Када Slatted Отворен И Затворен Душеци Лизгачки Плоштадот Правоаголна Врнежи Кади Подови

Бања Туш Мат Не Се Лизга Бања Спа Природно Дрво Када Slatted Отворен И Затворен Душеци Лизгачки Плоштадот Правоаголна Врнежи Кади

Rating 
DEN 1737.36

Од стока
Во магацинот

Дрво жито е јасен и има добри гроздобер изглед.Направени со Даглас Ела површината мазна и трн-слободен здрава дрво тешко.Задебелена панели и разумни поддршка на остварување на целокупната товарот повеќе моќен и безбеден.Три-слој анти-корозија carbonization третман, водоотпорен, влага-доказ, анти-корозија, метална завртка конекција, поцврсти и тешко да се олабават.Дното-дизајниран гума не се лизга душеци, не се лизга, влага доказ и во исто време, заштита на подни плочки од гребнатини.Тежина : 5 кг (11 lb)Материјал : Цврсти wood Product Име : Пластика дрво бања mat Thickness : плоча + кат мат 11 cm (4.3 инчен).

Детални спецификации

Додатоци на производи