• Свеж
Прекрасен Мемориска Пена Бања Мат, 2 Пакет, 17 x 24 Бања Килими, Не се Лизга Ултра Абсорбента, Чоколадо

Прекрасен Мемориска Пена Бања Мат, 2 Пакет, 17 x 24 Бања Килими, Не се Лизга Ултра Абсорбента, Чоколадо

Rating 
DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

2 СМ, СТП мемориска пена материјал испорачува искуство кое може да се вредност за долго.ВИСОК ABSORBENCY ве молиме да се осигурате дека бања мат се става на сува подот за да се спречи лизгање.ЛУКСУЗНА БАЊА МАТ ПАКУВАЊЕ ОД 2 - им Даде на вашите нозе облак-како се чувствуваат директно да излезе од туш додека има овие меки и удобни бања душеци ставен во вашата бања; доаѓа во пакување од 2 која ви овозможува да се користат еден или двата од овие во исто време да ги задржи вашите прсти топло.Надворешната граница на душеци и Styrene Butadiene Гумени врзани со втиснување понатаму го подобрува својот квалитет како што тоа се обезбедува силна крои да се задржи своето формирање непроменети.; сместувањето на мат не е само ограничена на туш област, но исто така може да се стави во предниот дел на мијалникот или на друго место.2 СМ, СТП мемориска пена материјал обезбедува најдоброто искуство што може да се вредност за долг; солидна надворешната граница и Styrene Butadiene Гумени врзани со втиснување и понатаму, ги подобрува квалитетот и жалба на мат. - Бидете сигурни да се одржи мат/s на сува подот за да се спречи лизгање.Исто така, овие врвен квалитет душеци нема да исчезнат, дури и по минува низ повеќе мие и сува циклуси.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ФОРМИРАЊЕТО - 100% полиестер корални руно и 35 D, 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи