• Свеж
JHSJ Када Додатоци Када Покрие Анти - прашина, Прашина Одбор Када Изолација Покривање ПВЦ - Достапен е во Повеќе Свитлива Када Покрие Када Лента (Големина на : 170 * 75 * 0.6 c

JHSJ Када Додатоци Када Покрие Анти - прашина, Прашина Одбор Када Изолација Покривање ПВЦ - Достапен е во Повеќе Свитлива Када Покрие

Rating 
DEN 10851.12

Од стока
Во магацинот

Тоа ќе натпревар речиси секој оркестарот и ќе оди совршено со вашата други када додатоци.Материјал : еколошки ПВЦ, 304 од не ' рѓосувачки челик завртки за бања.Функција : кадата dustproof, када складирање одбор, када изолација,заградата.Предности : еколошки честички,не - токсични и безопасно, 0 формалдехид,анти-,анти-стареењето.Погодно за прст сила, лесно да се отвори, се затвори и да се движат.НАЈДОБАР, ЦЕНА ЕФЕКТИВЕН НАЧИН за ДА се ТРАНСФОРМИРА во ВАШАТА БАЊА : не Постои подобар начин за да додадете некои класа и ЛУКСУЗ во вашата бања од поставување на овој када лента над вашата када.Материјал : plastic Style : едноставен и модерен ве Молиме имајте во предвид : 1. Ве молиме овозможи 1 - 3 CM се разликува поради прирачник за мерење.2. Производ вклучува само бања покрие Кога не е во употреба, кадата лента може да биде укината и чуваат.СОВРШЕН ПОДАРОК : Не се соберат потребни и лесен за употреба.На бамбус бања прибор е вашиот совршен подароци избори како Денот на Вљубените ,денот на Благодарноста и Божиќ.

Детални спецификации

Додатоци на производи