• Свеж
JHSJ Када Додатоци Када Покрие Анти - прашина, Прашина Одбор Када Изолација Покривање ПВЦ Бела Свитлива Када Покрие Када Лента (Големина : 74 * 70 * 1cm)

JHSJ Када Додатоци Када Покрие Анти - прашина, Прашина Одбор Када Изолација Покривање ПВЦ Бела Свитлива Када Покрие Када Лента (Големина

Rating 
DEN 9966.24

Од стока
Во магацинот

Тоа ќе натпревар речиси секој оркестарот и ќе оди совршено со вашата други када додатоци.Функција : кадата dustproof, када складирање одбор, када изолација,заградата.Предности : еколошки честички,не - токсични и безопасно, 0 формалдехид,анти-,анти-стареењето.Товарот : едно парче капацитет 4.5 КГ, Може да се одржи на мобилен телефон, бања материјали и така натаму.Однесувајте се кон себе на повеќето релаксирачка бања искуство некогаш и да уживате во домашен спа третман во луксуз.

Детални спецификации

Додатоци на производи