• Свеж
1/200 Скала B747-200 Авион Летечкиот Тигар Линија Легура Модел Возрасни Играчки и Подароци, 13.9 Инчен x 11.7 Инчен

1/200 Скала B747-200 Авион Летечкиот Тигар Линија Легура Модел Возрасни Играчки и Подароци, 13.9 Инчен x 11.7 Инчен

Rating 
DEN 13890.72

Од стока
Во магацинот

Висок Квалитет на Материјалите : главен материјал од Авион модел е еколошки легура (децата не треба да јадат), рачно насликани рендерирање, безбедно, заштита на животната средина и здравјето на луѓето; ќе можат да го користат со доверба; точни детали направи да се чувствувате повеќе рафинирано, уживаат во исклучителна воени авиони Модел.- Ова е добар подарок за луѓе кои сакаат Авион.7 ИНЧЕН (35. - 1/200 Скала B747-200 Авион Летечкиот Тигар Линија Завршен Модел - Авион модел е завршен модел - Исклучителна детали - Материјал, безбедност и хигиена - Не само што може да се користи за играчки, уживаат DIY е забавно, но исто така да дознаете повеќе детали, можете исто така да ги красат домот декоративни модели.Симулација модел е многу кревка.Воени Знаења : Боинг 747 е голем комерцијален широк-inspirator / карго превоз машина под водечките раководство на американските Воздухопловни Сили, која е исто така првиот светски широко тело цивилни авиони да се одржува евиденција на највисоко ниво на авиони во светот до 37 години.Исклучителна Украси : Авион модел е парична казна декоратор, готов производ, кој не треба да биде инсталиран, rotatable гуми, на предните тркала волан, скриени детали делови можат да бидат активни; ова не е погоден за децата да си играат; можат да бидат прикажани во еден приказ да се покаже подобар Модел.

Детални спецификации

Додатоци на производи