• Свеж
Daron Skymarks Ел Ал 787-9 1/200 SKR908

Daron Skymarks Ел Ал 787-9 1/200 SKR908

Rating 
DEN 1414.80

Од стока
Во магацинот

Што ова значи дека нашите модели се лиценцирани да настапат нивните логоа и дизајни за да ги даде на нашите модели автентичност.Можеби : ).Daron Во Светот Тргување, Inc.Совршен за почетниците собирачи и ветерани.Можеби : ).официјално е лиценциран со неколку од светските меѓународните авиокомпании.Изработени од квалитетни материјали. #skymarksmodels.Snap-одговара дизајн им овозможува на нашите модели за да се состави со леснотија.Модели доаѓаат со екранот стојат.Исклучителни детали.Колекторот.Моделите се направени од висок квалитет, тешки, издржлива пластика, материјал кој изгледа неверојатно и се достапни.Модели се ажурира за да ја одрази тековната авиокомпании.Авионот ентузијасти.Сосема нов.Изборот квалитет.На авантурист.Модели се цврсти-трупот на авионот.Патникот.Нашите модели се не само вашата просек модели.Колекторот.Патникот.Не само што сте поддршка Daron во Светот Тргување, вие сте поддршка на вашите омилени авио компании и нивните бренд.Прецизност дизајн.Официјално Лиценцирани Производи, исто така, значи дека кога ќе купите нашите предмети, одреден процент од продажбата оди на авиопревозниците. @skymarksmodels.Авионот ентузијасти.Моделите се многу детални за да одговара на вистинската работа.

Детални спецификации

Додатоци на производи