• Свеж
Сензор-1-ДС-GPSM-TJ1/2-Y/G-100, Жолта/Зелена

Сензор-1-ДС-GPSM-TJ1/2-Y/G-100, Жолта/Зелена

Rating 
DEN 681.60

Од стока
Во магацинот

12-Паралелно-канал беше-от.Претплата - без операција.Стандард магнетни планината.Произведено во САД.сензор-1-ДС-GPSM-TJ1/2-Y/G-100 100 Пакет GPS земјата брзина Сензор Со 3 pin deustch конектор за tee-џет следи со 1/2 Hz ажурирање на S со Не-екранот.

Детални спецификации

Додатоци на производи