• Свеж
ЛАВ Sunth Churna (Пакување од 12 x 100GM)

ЛАВ Sunth Churna (Пакување од 12 x 100GM)

Rating 
DEN 131.76

Од стока
Во магацинот

Билка е корисно во ameliorating гастроинтестинални пореметувања како варење.Ѓумбир ги ублажува утринската мачнина.Рок на траење - 730 дена.Нема несакани ефекти.Лесен за употреба, Како што е ајурведа решение за поддршка на вас во правење живот посреќни искуство секогаш.Пакет Содржина : 12 x ( 100 GM ) sunth churna.Билка е корисно во ameliorating гастроинтестинални пореметувања како варење.Ѓумбир ги ублажува утринската мачнина.

Детални спецификации

Додатоци на производи