• Свеж
DRX 2 во 1 Решение - да се Префрлате Помеѓу Зелено и Бело, Подводни Риболов Светлина 12 Volt Алигатор Клипови & запалка приклучок за Приклучокот, 20ft Мозок, Потопна Риба Attract

DRX 2 во 1 Решение - да се Префрлате Помеѓу Зелено и Бело, Подводни Риболов Светлина 12 Volt Алигатор Клипови & запалка приклучок

Rating 
DEN 839.76

Од стока
Во магацинот

000 часа на непрекината употреба.Спецификации : Напон : 12v DC Моќност : 40 W &60 W Боја : Зелена, Бела(switch) Светлосен флукс : 4 K ~ 6 K LM Нивоа на заштита : IP68 Работи длабочината : во Рок од 98ft Кабел должина : 20ft Материјал : не ' Рѓосувачки челик и PC Точка тежина : 1.Светлината екипаж карактеристики алигатор клипови и запалка приклучок за приклучок, може да се земе на вашиот houseboat, глисер или рибарски брод.Со висока затегнувачка алуминиумски легури структура,DRX риболов светла има добри топлина дисипација,шок-доказ и фрли-доказ карактеристики, и оценет за 50.Чувајте го во вашиот обвинителна клупа или мраз риболов куќа за практично користење.Место на оваа светлина тела под вашиот брод или во близина на вашиот обвинителна клупа за повеќе риба различни близина на вас.2 во 1 дизајн, префрлување помеѓу зелено и бело светло.Бидејќи овој водоотпорен светлина користи малку енергија, тоа може да работи за денови на целосно наполнетата морски батеријата.

Детални спецификации

Додатоци на производи