• Свеж
Електрични Креветчето Лулка Новороденче Лулка Расположението Лулка Стол Bassinet Младата Кревет Cot Креветчето Кошница 0-18 Месеци Преносни Креветчето со Музика

Електрични Креветчето Лулка Новороденче Лулка Расположението Лулка Стол Bassinet Младата Кревет Cot Креветчето Кошница 0-18 Месеци

Rating 
DEN 580.80

Од стока
Во магацинот

Далечински управувач, интелигентна контрола.Автоматско лулка стол, три брзини може да се прилагоди, копчето start, клик, брзо се 1, 2, 3.Тајмерот функција, автоматско исклучување, не се кандидира за долго време, енергија конзервација и заштита на животната средина.Електрични креветчето лулка користи ABS материјал и дебели челични цевки за да се обезбеди бебе безбедност.Безбедност на фиксна појас дизајн за да се спречат несакани вртење.Анти-пропадна нога подлошки за зголемување на триење со подлогата, тоа е тешко да се движите и совет кога тресење.Креветчето лулка продолжување на дизајн, дозволете бебето да имаат поголема активност простор.180 степени лежи рамно да се спречи бебе е ' рбетот од deforming.Внатрешниот слој густо, на душек, внатрешниот слој густо влакна памук, breathability е добро, бебето спие поудобно.Меки и удобни квалитативни перница, спогодба со човечкото тело инженеринг дизајн, ефикасно да го заштити главата тело здрав развој.MP3 музика репродукција функција, изградена-во 12 музика.Заштитни мрежи,ефикасно да парирам на директна светлина.Удобно и безбедно кукли, можат ефикасно остварување на бебето на видот и рака држејќи се цврсто за способност.

Детални спецификации

Додатоци на производи