• Свеж
Polyclonal Зајакот Анти-ZNF416 (400 ul)

Polyclonal Зајакот Анти-ZNF416 (400 ul)

Rating 
DEN 1082.40

Од стока
Во магацинот

Опис : .Големина : 400 µL.Добавувачот Нема. : AP18431 B.Единица : Секој (1mg).Тип : Primary Antigen : ZNF416 Clonality : Polyclonal Clone : Конјугација : Unconjugated Epitope : C-Terminal Host : Rabbit Isotype : Реактивност : Човек.

Детални спецификации

Додатоци на производи