• Свеж
FMtoppeak Автомобил Додатоци 13 Инчен 33CM Автомобил Авто FM AM Радио Сигнал Метал Антената што е Компатибилен со 2008-2017 Wrangler JK Црвена

FMtoppeak Автомобил Додатоци 13 Инчен 33CM Автомобил Авто FM AM Радио Сигнал Метал Антената што е Компатибилен со 2008-2017 Wrangler

Rating 
DEN 318.96

Од стока
Во магацинот

Fitment : компатибилен со Jeep Wrangler JK 2008-2017. За 33cm (13") должина.Ултра лесна тежина,одличен сигнал прием,Стилски Завртка-на антена наменети за AM/FM сигнал.Лесно да се инсталира, удобен и блиски се вклопи во вашиот автомобил и да уживате во забавата на DIY инсталација.Употреба на високо-квалитетна метални материјали, висока температура, отпорност на корозија, добра електрична спроводливост, термичка спроводливост, издржлив, лесен за штета.Боја : Црвена Fitment : компатибилен со Jeep Wrangler JK 2008-2017 Материјал : Метал За 33cm (13") должина на Монтирање на топ Тема : 8mm Ултра мала тежина,одличен сигнал прием Стилски Завртка-на антена наменети за AM/FM сигнал Директно замени старата антена,без жици кои се вклучени Функција : 1. Лесно да се инсталира, удобен и блиски се вклопи во вашиот автомобил и да уживате во забавата на DIY инсталација. 2. Употреба на високо-квалитетна метални материјали, висока температура, отпорност на корозија, добра електрична спроводливост, термичка спроводливост, издржлив, лесен за штета. 3. Возилото-специфични антената не само радио, но исто така и ефективно подобрување на радио сигнал, убави и стилски.Напомена : За FM/AM радио само, не за GPS навигација/Bluetooth/satellite radio Пакет се Вклучени : 1 x Сигналот на Антената.

Детални спецификации

Додатоци на производи