• Свеж
PP Розова-наредени Friz Freleng ПОТПИШАН Производство Анимација Cel 1975 DePatie Freleng фотонапонски

PP Розова-наредени Friz Freleng ПОТПИШАН Производство Анимација Cel 1975 DePatie Freleng фотонапонски

Rating 
DEN 7919.76

Од стока
Во магацинот

Оригиналниот РОЗОВА-НАРЕДЕНИ Производство Анимација Cel гроздобер 1975 година од страна на De Patie-Freleng од "ЧЕТИРИЕСЕТ и РОЗОВА WINKS!".ПОТПИШАН ОД СТРАНА FRIZ FRELENG.Вклучува Чарлс Скот Галерија ГРБ и студио за печат.Сплетен и е подготвен да се монтира на 11" x 14" (сите киселина-слободни материјали).Згодна розова-наредени, целосна слика на оригиналната продукција cel на Поезијата во акција!Тоа е спарен со боја ласерски потекло од сцена.Ние сме вклучени екран капа над кога таа се појавува во цртан филм.Што е НАЈВАЖНО тоа е ПОТПИШАН од страна на легендарниот FRIZ FRELENG!Доаѓа со боја ласерски позадина, студио за печат и Чарлс Скот Галерија ГРБ.Ние ќе планината ова прекрасно парче уметност во киселина-бесплатно, 4-ply двојно хартија мат дека мерките 11" x 14" - значи вие само може да се купи на вашиот сопствен рамка и обеси во вашата домашна галерија.Ние само го користите архивски/киселина-слободни материјали за монтажа на вашиот уметнички дела.Answer : ___________________________ NOTE : ние мат вашиот уметност веднаш по купувањето, па ако сакате ни да го оставиме тоа на он-сплетен ве молиме порака нас веднаш.ПРЕВОЗОТ ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА ПРИОРИТЕТ НА ПРЕВОЗОТ И ОСИГУРУВАЊЕ!.

Детални спецификации

Додатоци на производи