• Свеж
Врамени Powerpuff Girls Производство Анимација Cel на Цвет со Cartoon Network Сертификат за Автентичност и Печат

Врамени Powerpuff Girls Производство Анимација Cel на Цвет со Cartoon Network Сертификат за Автентичност и Печат

Rating 
DEN 7896.00

Од стока
Во магацинот

POWERPUFF GIRLS Меурчиња Рака-Насликани, Оригиналната Продукција Cel.Од Cartoon Network е оригинална 1998-2005 шоу.Врамени, custom-сплетен до 17" x 14.5" со Студио за ПЕЧАТ И ГРБ!.Всушност се користи за да се направи цртан филм!.Оригиналниот Моќ Издувам Девојки серија беше прекрасен нов преземе во врска со супер-хероина.И ова е оригиналната продукција cel се користи под камерата во оригинален рок на серијата.Тоа доаѓа со Cartoon Network печат и ГРБОТ и е обичај-врамени со оваа прекрасна мат.Има убав печати позадина.Рамката мерки околу 17 x 14.5 и има plexiglass фронт.ВКЛУЧУВА ПРИОРИТЕТ НА ПРЕВОЗОТ И ОСИГУРУВАЊЕ! 22418.

Детални спецификации

Додатоци на производи