• Свеж
Виски Decanter Виски Decanter 700Ml Доведе Слободни Кристал Decanter Чаши Виски, Совршен За Дома, Ресторани И Партии Виски Decanter

Виски Decanter Виски Decanter 700Ml Доведе Слободни Кристал Decanter Чаши Виски, Совршен За Дома, Ресторани И Партии Виски Decanter

Rating 
DEN 1320.00

Од стока
Во магацинот

На уникатно облик :алкохол decanter зрачи со стил и софистицираност.Пополнете го со вашите омилени Виски, Водка, Виски, Бурбон или Вино.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ:Оваа неверојатна ракија decanter е направен со олово-слободен кристал, траен материјал, кој што исто така е безбедно да се користи за сите видови на алкохол.Исклучителен Дизајн :модерната виски decanter има елегантни, минималистички дизајн кој изгледа зачудувачки во секој дом На посебни затка држи вашата алкохол интензивна и вкусно и го спречува тоа од излезните.На стакло шише има удобен зафат и се крева на тешки база, која го чува стабилна на рамни површини.Јасна Стакло : Ова decanter е направен од кристал, што претставува врвен квалитет.На ракија decanter изгледа многу посебно кога светлината е refracted од остри агли на намалување на стакло.Совршен Подарок за Алкохол Љубители : Во еден свет полн со новина подароци, ние треба алтернатива.Комбинирање на функционалност и транспарентен убавина, подарок овој кристал decanter на таа посебна личност во вашиот живот.Број На Модел : Item Тежина : 1 Грама.

Детални спецификации

Додатоци на производи