• Свеж
SSMDYLYM Алатка Случај Мулти-Слој Комбинација Складирање лента со алатки Преносни Мулти-Функција Хардвер (Боја : Црна, Големина : Три Слоеви -452545 см)

SSMDYLYM Алатка Случај Мулти-Слој Комбинација Складирање лента со алатки Преносни Мулти-Функција Хардвер (Боја : Црна, Големина :

Rating 
DEN 1970.40

Од стока
Во магацинот

Позлата Марс не ' рѓосувачки челик.Двоен слој три-слој класифицирани складирање.Занитвам фиксација.Отпорност на абење и притисок отпор.стрес дистрибуција на силни мускули и коски се силни,отпорни да паѓа и smashing.

Детални спецификации

Додатоци на производи