• Свеж
HMZRQX Надградба Алатка Торба во Електричар Bagoxford Водоотпорен Носат-Отпорни, Силна Алатка за Складирање Toolkit (Големина : XX-Large)

HMZRQX Надградба Алатка Торба во Електричар Bagoxford Водоотпорен Носат-Отпорни, Силна Алатка за Складирање Toolkit (Големина : XX-Large)

Rating 
DEN 6894.72

Од стока
Во магацинот

Тоа е идеален за столари, изведувачи, магацини, изградба, покриви, градинарството и handymen.Засилен дизајн, силен капацитет на носивост 5. Гумен ѓон се носат-отпорни, и издржливи. Гумен ѓон се носат-отпорни, и издржливи.Надворешниот 8-10 џеб се користи за чување на заеднички објекти, што го прави лесен за употреба.Големината на производот се мерени рачно, и грешка на големината е неизбежна.Зголемен капацитет, три-димензионален простор изгледот.Тоа е идеален за столари, изведувачи, магацини, изградба, покриви, градинарството и handymen.Висока густина Оксфорд ткаенина има карактеристики на отпорност на триење, абење отпор, водоотпорен слој, отпорност на вода и долг животен век.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да земете го тоа внимателно.Засилен дизајн, силен капацитет на носивост 5.Ширината на дното.Рамо, рака length17 inches36cm20cm 26cm123cm19 inches42cm23cm 29cm123cm21 inches46cm25cm 30cm123cm Package вклучува : 1 * Toolboxnotes : ве Молам, разберете дека се должи на разликите во осветлување или компјутерски монитори, јас не може да гарантира дека на фотографии и вистински бои се 100% исти.Висока густина Оксфорд ткаенина има карактеристики на отпорност на триење, абење отпор, водоотпорен слој, отпорност на вода и долг животен век.

Детални спецификации

Додатоци на производи