• Свеж
Kessil A360X Туна Сина LED Светло со Контролер и Планината Пакет

Kessil A360X Туна Сина LED Светло со Контролер и Планината Пакет

Rating 
DEN 604.80

Од стока
Во магацинот

25% посветла од A360 WE или A360 NE.Новиот К-Линк на комуникација метод е надградба на plug & play 0-10 V, овозможувајќи им на корисниците да се поврзат повеќе A360 Xs заедно и постави индивидуални групи да работат на нивните сопствени програми.Оваа светлина има 30" X 30" покриеност.Со излез на 90 W, вистинска светлина е поголем од 250 вати метал halide.Новиот К-Линк на комуникација метод е надградба на plug & play 0-10 V, овозможувајќи им на корисниците да се поврзат повеќе A360 Xs заедно и постави индивидуални групи да работат на нивните сопствени програми.Тоа ви овозможува да се истакне вашиот Kessil во насока која ќе ви даде најдобар покриеност.На 360 X има повеќе боја контрола дека претходните верзии, отворање на неограничен број на комбинации на бои за естетика, додека одржување на перформансите на главниот спектар.На Articulating Планината е дизајниран за инсталирање на вашиот Kessil во крошна.Оваа најновата верзија се одликува со низок профил дизајн со повисок степен на светлината на излез, благодарение на редизајниран, прва класа сончоглед топлина мијалник.Оваа најновата верзија се одликува со низок профил дизајн со повисок степен на светлината на излез, благодарение на редизајниран, прва класа сончоглед топлина мијалник.Со излез на 90 W, вистинска светлина е поголем од 250 вати метал halide.Може да се контролира до 32 светла.

Детални спецификации

Додатоци на производи