• Свеж
UPETTOOLS Риба Ракчиња Впивам Нето парична Казна Мрежа со можност да биде продолжен од Нерѓосувачки Челик се Справи со Нето Риболов за Аквариум Риба Резервоарот Езерце

UPETTOOLS Риба Ракчиња Впивам Нето парична Казна Мрежа со можност да биде продолжен од Нерѓосувачки Челик се Справи со Нето Риболов

Rating 
DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

[МАЛИ МРЕЖА] : мрежа е многу мал, на нето-големина е за 3cm X4.5cm X5cm, одлична за отстранување на мали летачки остатоци и вршење на општи аквариум одржување. [ТРАЈНИ РИБОЛОВ НЕТО] : Риболов нето изработени од најлон, се справи со е изработен од Нерѓосувачки Челик.Силен и здрав, може отстранување на големи количини на остатоци. [КОМПАКТЕН И ЛЕСЕН] : нето Риболов е многу мал и лесен, па така многу погодни да се носат. [ТЕЛЕСКОПСКИ се СПРАВИ] : дршката е лесно дизајн, најкус е 7.9 инчен, најдолгата е 18.5 инч.Ќе може да се прилагоди на должината што треба. [НЕЖНА И БЕЗБЕДНОСТ] : Рибарски мрежи се меки, нема да им наштети на риба.Погодни за употреба со ново ново изведени саламура ракчиња и риба. 1. Одлична за отстранување на мали летачки остатоци и вршење на општи аквариум одржување. 2. Силна нето овозможува отстранување на големи количини на остатоци. 3. Меко, фино мрежа нема да го оштети риба перки и лушпи. 4. Мал Нето-е погоден за употреба со ново ново изведени саламура ракчиња и риба.

Детални спецификации

Додатоци на производи