• Свеж
Pawfly 8 Инчен Аквариум Риба Нето парична Казна Мрежа Риба Фати Мрежи со 10.5 инчен Пластична Рачка - Зелена

Pawfly 8 Инчен Аквариум Риба Нето парична Казна Мрежа Риба Фати Мрежи со 10.5 инчен Пластична Рачка - Зелена

Rating 
DEN 155.76

Од стока
Во магацинот

Парична казна mesh мрежата е совршен за безбедно пренесување на деликатна риба и впивам мали остатоци од водата.Основна алатка за аквариуми и pools.Net мерките 8" L x 6" W x 10.5" Рачка, со 4.5" длабоко нето џеб.Парична казна најлон мрежа е мека на допир, безбеден за сите риби, намалување на веројатноста за појава на повреда.Пластични заврши во текот на метал се справи со опашката го прави удобно во својата рака и практично да се обеси до кога направено.Изградени со 3 парчиња дебели жица, 10.5 инчи долго здрав справи ви помогне да стигнат до длабоко резервоарот многу полесно.На најлон мрежа е мека на допир, спречување на повреда на скали или опашка на вашиот сакан риба.Длабочината дизајн ви овозможува пренесување на риби без да се плаши од нив.Дршката е покриено со пластични да додадете сила и да се спречи тоа се rusty.Се справи со опашката заврши беше, исто така, додаде, така што ќе може да има удобен зафат.Можете да го користите овој сестран нето да се справи со деликатна риба, исчисти од uneaten храна или обезмастено остатоци што лебди на базен.

Детални спецификации

Додатоци на производи