• Свеж
ZZABC SZGZSPCHW Мини Риба Тенкови Аквариум LED Осветлување Риба Резервоарот со Пен Носителот LCD Екран и Часовникот Мини Аквариум

ZZABC SZGZSPCHW Мини Риба Тенкови Аквариум LED Осветлување Риба Резервоарот со Пен Носителот LCD Екран и Часовникот Мини Аквариум

Rating 
DEN 3289.68

Од стока
Во магацинот

Номинална капацитет : 2 L.Номинална моќност : 3 W.Осветлување осветлување : 10 LED.Производ големина : 265x110x130mm.Производ во боја : бела.Електронски циркулација на вода резервоарот, подводни lantern Multi-функција за да го заклучите држачот.Двојна преграда биро организатор или пен носителот на поставување на пенкала, владетели, итн.Backlighting LCD екранот е опремен со аларм, календар, време, датум, температура, и snooze.Материјал : Пластика(главна) и Металугрија напон : DC 12 VRated капацитет : 2 LRated моќ : 3 WIllumination светлина : 10 LEDProduct големина : 265x110x130mm Product боја : white Package вклучува : 1x риба резервоар (само главната производ, а не други украсни производи).

Детални спецификации

Додатоци на производи