• Свеж
Skechers Жените Gowalk Висока Waisted Skort

Skechers Жените Gowalk Висока Waisted Skort

Rating 
DEN 453.12

Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 88% Најлон, 12% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.GOFLEX карактеристики мека "памук-како" рака се чувствуваат и мат финиш. 88% Најлон, 12% Spandex.Mesh надеж : 92% Полиестер, 8% Spandex.High-waisted.Надворешноста странични џебови.На Skechers GOWALK Висока Waisted Skort е лесен, и правилно accentuates вашите средства без зачестеноста и возење, додека ти си најактивен.Двоен слој компресија висока waisted корселе обезбедува удобен, природно се вклопуваат со многу покриеност додека виткање и истегнување. 16" Inseam од центар со 4" Лагер inseam.

Детални спецификации

Додатоци на производи