• Свеж
BGOWATU Мажите 7 Инчи Работи Спортски Шорцеви Брз Сува Тренингот Салата Обука Шорцеви Патент Џебови - Pack 2

BGOWATU Мажите 7 Инчи Работи Спортски Шорцеви Брз Сува Тренингот Салата Обука Шорцеви Патент Џебови - Pack 2

Rating 
DEN 455.76

Од стока
Во магацинот

95% Полиестер, 5% Spandex.Drawstring затворање. 【ЛЕСНИ & ДИШЕ ТКАЕНИНА】Лесни, влага-wicking, еластичен, дише и брз сува ткаенина прави да се чувствувате без стража и удобен додека вие се прави вежби. 【ZIP ЏЕБОВИТЕ НА ДВЕТЕ страни】Рефлексивни лента околу две длабоко патент џебовите ви ги видлив во слабо осветлување. 【ЕЛАСТИЧНА КОРСЕЛЕ & ВНАТРЕШНА DRAWCORD】Еластична корселе за сит, прилагодлив одговара, внатрешниот drawstring desigh прави да изгледа повеќе уредната облека. 【СОВРШЕН ДИЗАЈН】Обезбедување максимална слобода за време на вашиот тренингот и движење, засилен крои за долготраен квалитет. 【ПОВОД】Совршен за теретана, фитнес, тренингот, bodybuilding, кошарка, обука, трчање, џогирање, плажа, отворено слободно време или неформални лето се носат.

Детални спецификации

Додатоци на производи