• Свеж
Мажите Планина Водоотпорен Ски Јакна Windproof Дожд Јакна Зимска Топол Снег Грб со Отстранлив Маскирани

Мажите Планина Водоотпорен Ски Јакна Windproof Дожд Јакна Зимска Топол Снег Грб со Отстранлив Маскирани

Rating 
DEN 1823.76

Од стока
Во магацинот

Густа шума може да биде опасно место.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : рефлексивни својства за да се направи што е видлив во темно.WINDPROOF ДОЖД ЈАКНА : Дали ви се сакаат да изгледаат стилски и удобно, а скијање?На Mens Планина Водоотпорен Ски Јакна е совршен избор.Со овој тип на облека, не само што ќе се чувствуваат безбедни, но, исто така, се многу видливи.На FILOK Mens Планина Водоотпорен Ски Јакна е совршен костум за човек кој ужива зимски спортови.БЕЗБЕДНОСТ ПРОЗРАЧНА ЛЕНТА НА ШАПКА И ЏЕБ : се Заштитат себе си од елементи со овој AFILOK Mens Планина Водоотпорен Ски Костум, кој има за безбедност прозрачна лента на шапка и џеб.Подобар дизајн, повеќе удобен за носење.Кога времето се врти, ова е еден од најважните елементи во вашата гардероба.Тој е дизајниран со водоотпорен и windproof школка и руно и решетката обвивка.МОРА да ИМА ФУНКЦИЈА : Windproof, дише, термичка заштита, не исчезнува, анти-навремено, нема намалување.На AFILOK Мажите Планина Водоотпорен Ски Јакна е крајната зима топол капут; има добар дизајн и е добар за активности на отворено како скијање.ПАТЕНТ ЗАТВОРАЊЕ : на отворено и ски облека.Темнината на ноќта го прави тоа дури и повеќе застрашувачки.Полиестер обвивка.Постојат флуоресцентни безбедност рефлексивни ленти на шапка и патент џебови.Тоа е одлично за есен и во зима (при подолу замрзнување) само треба тешки sweatshirt да биде удобно надвор за подолг период.

Детални спецификации

Додатоци на производи