• Свеж
Исток Majik Црна Лажни Јака Монтажни Лажни Јака за Девојки и Жени

Исток Majik Црна Лажни Јака Монтажни Лажни Јака за Девојки и Жени

Rating 
DEN 1190.40

Од стока
Во магацинот

Димензија : една големина одговара на повеќето ,Вратот Круг : прибл. 40 cm/15.7 инчи, (ве Молиме оставете 1-2 см грешка).Пакетот вклучува : 1 buc X лажни јака.Добро одговара со вашиот облека, како што се маици, здолништа, џемпери.Елегантен модерен дизајн и лесно да се носат, реални јака како ако тоа е вистински дел од вашата облека.Единствена, благородна и елегантен.Ексклузивни и луксузни за Девојки или Жени.Бродови од Хонг Конг.Убава партија додатоци, исто така, како подароци за пријатели.Моден слатка лажни јака е најмногу избрана додаток.Сите појавување на додатоци за кошула, блуза, џемпер кратки и долги фустани.единствена, благородна и елегантен.Ексклузивни и луксузни за Девојки или Жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи