• Свеж
Diydeg Тока Заклучување Играчка, Рака Око Координација на Обуката Интелигенција Тока Заклучување за Возрасни, Стари лица

Diydeg Тока Заклучување Играчка, Рака Око Координација на Обуката Интелигенција Тока Заклучување за Возрасни, Стари лица

Rating 
DEN 1999.20

Од стока
Во магацинот

Спецификација : Предмет Тип : Мозокот Puzzles Material : Нерѓосувачки Челик Количина : 8pcs Препорачана Возраст : 14 години и постар, помладите луѓе може да го намалите стресот, постарите луѓе можат да го искористат мозокот за да ја спречи алцхајмеровата болест.Младите луѓе се игра може да го намалите стресот и стари луѓе игра ќе можат да го остварат нивните мозоци. Рака‑око за координација на обука, со различни нивоа на тежина, погоден за различни возрасти игра за стрес олеснување. Висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, и таписерии изработка за да се обезбеди апсолутна издржливост и структура, не рѓа или исчезнат.Ослободување на стресот, опуштање на вашето тело и ум, кој исто така може да целосно да ги тестираат вашето трпение и концентрација.

Детални спецификации

Item Type:
Brain Puzzles
Material:
Stainless Steel 
Quantity:
8pcs 
Recommended Age:
14 years and older, younger people can relieve stress, older people can exercise the brain to prevent Alzheimer's disease.
Package List:
1 x Brain Puzzles #1 :
1 x Brain Puzzles #2 :
1 x Brain Puzzles #3 :
1 x Brain Puzzles #4 :
1 x Brain Puzzles #5 :
1 x Brain Puzzles #6 :
1 x Brain Puzzles #7 :
1 x Brain Puzzles #8  :

Додатоци на производи