• Свеж
BESPORTBLE 1 Пар Пролет Клип Јаки за Губење Бар и Гира се Справува со Кревање Сила за Обука 50MM

BESPORTBLE 1 Пар Пролет Клип Јаки за Губење Бар и Гира се Справува со Кревање Сила за Обука 50MM

Rating 
DEN 186.96

Од стока
Во магацинот

Пролет Клип Јаки Гира Barbell Стеги за Салата Powerlifting Крстот Одговара на Кревање.АБС материјал се справи, еко-пријателски и безбедно да се користи.Тоа е здрав и лесен за користење, спречување на вашиот диск на гира или barbell од лизгање.Овие barbell јаки сакајте слајд за време на тренингот, и трае подолго од многу други јаки на пазарот.Подобрување на вашата рамнотежа, координација, флексибилност и издржливост.Материјал : челик и ABS.Додадете клипови за да barbells или слободни тежини и безбедно изведување на граби, squats, deadlifts, и различни притискања.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано Големина S : 8x3x2.8cm - Големина M : 12x3x3cm - Големина L : 15x10x1cm - Материјал : челик и ABSPackage Including2 x пролет јаки.

Детални спецификации

Додатоци на производи