• Свеж
Сомот Aisle Тркач за Свадба Бургундија Aisle Тркач за Надворешна Свадби 2FTx15FT Aisle Тепих Романтична Мека Aisle Тркач Тепих Долго Aisle Тркач за Свадбена Церемонија за Булчинск?

Сомот Aisle Тркач за Свадба Бургундија Aisle Тркач за Надворешна Свадби 2FTx15FT Aisle Тепих Романтична Мека Aisle Тркач Тепих Долго

Rating 
DEN 1284.00

Од стока
Во магацинот

✿【Одговара на сите Прилики】На полиестер aisle walkway тркач е најдобар избор за свадбена церемонија, булчински туш, годишнина ,банкет, градина, ангажман, на плажа, во црквата, матурска, birthday (роденден, прослава, бебе туш, одмор и специјални настани.◆◆◆свадба тркач aisle отворено◆◆◆. Професионални FUHSY се специјализираат во производство на апарати за домаќинство производи, како што се tablecloth, табела тркач, свадба килим за aisle, елка здолниште Божиќ украси и така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи