• Свеж
Shanrya Осветлување со Магнетни Долниот Агол Метар, Inclinometer, за Столарија Автомобилот Ѕидани Зграда

Shanrya Осветлување со Магнетни Долниот Агол Метар, Inclinometer, за Столарија Автомобилот Ѕидани Зграда

Rating 
DEN 295.20

Од стока
Во магацинот

Производот има мали изглед, лесно да се носат.На дното на ниво е магнетни, така што не ќе се движат лесно во текот на мерењето.Дигитален екран може да ви донесе јасна читање.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и долг животен век.Погоден за разни стручни мерење ниво прилика.Функција : 1. На дното на ниво е магнетни, така што не ќе се движат лесно во текот на measurement2. Дигитален екран може да ви донесе јасна reading3. Производот има мали изглед, лесно да се carry4. Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и долго услуга life5. Погоден за разни стручни мерење ниво occasion Specification : Предмет Тип : Дигитален Дисплеј Агол Meter Material : ABSPower Набавка : 2 x AAA(не се вклучени)Мерен Опсег : 0-36mm Measurement на Точноста : 0.1%е Применливо Повод : Разни стручни мерење ниво повод Пакет Листа : 1 x Дигитален Дисплеј Агол Метар 1 x Прирачник за Корисникот 1 x Шрафцигер 1 x Складирање Торба .

Детални спецификации

Item Type:
Digital Display Angle MeterMaterial
Power Supply:
2 x AAA(not included)
Measuring Range:
0-36mm
Measurement Accuracy:
0.1%
Applicable Occasion:
Various professional measurement level occasion
Package List:
1 x Digital Display Angle Meter  :
1 x User Manual  :
1 x Screwdriver  :
1 x Storage Bag  :

Додатоци на производи