• Свеж
MeterTo Сјај Метар Glossmeter 60º

MeterTo Сјај Метар Glossmeter 60º

Rating 
DEN 1238.40

Од стока
Во магацинот

Мерење геометрија : 60 Степени.Во согласност со меѓународниот стандард ASTMD523, ASTMD1455, ASTMC346, ASTMC584, ASTMD2457, DIN EN.Точни мерења, добро repetitiveness.Мал во големина, лесно да се носат.На олово време е за 3 работни дена, Fedex/DHL/UPS-от и Превозот во САД е 4-7 дена.

Детални спецификации

Додатоци на производи