• Свеж
52CC Гас Моќ Sweeper Рачни Метла за Чистење Патеката Трева Трева 1700W 2.3 HP Чистење на Патеката Трева Тревници Вештачка Трева Моќ Четка Тревник Sweeper Почиста Алатки

52CC Гас Моќ Sweeper Рачни Метла за Чистење Патеката Трева Трева 1700W 2.3 HP Чистење на Патеката Трева Тревници Вештачка Трева Моќ

Rating 
DEN 1536.00

Од стока
Во магацинот

★ Stepless брзина на прилагодување.3 hp Cooling : воздух-cooled Tank волумен : 1000ml.8 m Nylon Четка Убедливо метла : 600mm широк и 255mm Diameter Engine : 1-цилиндричен, 2-stroke Power : 1. ★ Метла е погодна за професионална употреба на градилиштата, за рекетари, улица чистење и фарми.

Детални спецификации

Додатоци на производи